TRÄNINGSTIDER 2017 med start 10/4.

Måndagar på Håstens IP kl. 18.30 – 20.00

Onsdagar på Håstens IP kl. 18.30 – 20.00

———————————————————————————————————-

Fotbollsansvarig:
Daniel Jäverbo Tel: 0731-530640 Mail: djaverbo@yahoo.se

Tränare: Denny Kaljanac Tel: 0723-112198

B-lags ansvarig: Cesar Pizarro Tel: 070-4537897

Kontaktperson: Tony Skoog Tel: 0730-286734

——————————————————————————————————

TRÄNINGSMATCHER / DM

18/2, TBK – Gullbrandstorps AIS, resultat 5 – 1

26/2, TBK – Skogaby BK, resultat 4 – 2

12/3 DM, L:a Träslövs FF – TBK, resultat 4 – 0

16/3 DM, TBK – Bua IF, resultat 0 – 2

19/3 DM, TBK – Väröbacka GIF, resultat 1 – 4

25/3, TBK – Valinge IF, resultat 2 – 1

1/4, Kung Karl BK – TBK, resultat 0 – 0


SERIEMATCHER Div. 7 Norra & Klass 3 Norra

Tisd. 11/4, Annebergs IF – TBK B, resultat 0 – 2

Fred. 14/4, IFK Bänared – TBK A, resultat 0 – 4

Fred. 21/4, TBK A – Galgbackens IF, resultat 3 – 3

Sönd. 23/4, TBK B – Derome/Åskloster, resultat 2 – 8

Fred. 28/4, Vessigebro BK/Ätrafors – TBK A, resultat 4 – 3

Lörd. 29/4, Veddige BK – TBK B, resultat 2 – 5

Fred. 5/5, TBK A – Ätrans FF, resultat 1 – 1

Fred. 12/5, Arvidstorps IK – TBK A, resultat 0 – 3

Sönd. 14/5, Derome/Åskloster – TBK B, resultat 1 – 1

Fred. 19/5, TBK A – Haverdal IF, resultat 5 – 1

Sönd. 21/5, Tofta GIF – TBK B, resultat 2 – 3

Fred. 26/5, TBK A – BK Viljan/IF Älvena, resultat 3 – 0

Lörd. 27/5, TBK B – BK Viljan/IF Älvena, resultat 2 – 3

Tisd. 30/5, Sennans IF – TBK A, resultat 3 – 1

Sön. 11/6, TBK A – Tofta GIF, resultat 7 – 0

Sönd. 11/6, TBK B – IFK Bänared, resultat 1 – 12

Lörd. 17/6, Gullbrandstorp AIS – TBK A, resultat 3 – 4

Sönd. 18/6, TBK B – Lerkils IF, resultat 2 – 0

Onsdag 21/6, TBK B – Väröbacka GIF, resultat 0 – 3

Sönd. 25/6, TBK A – FC Falkagård, resultat 0 – 0

Månd. 26/6, TBK B – Grimeton IK, resultat 3 – 1

Fred. 30/6, TBK A – IFK Bänared, resultat 6 – 3

Sönd. 2/7, TBK B – Annebergs IF, resultat 4 – 5

Tors. 6/7, IFK Fjärås – TBK B, resultat 2 – 2

Fred. 28/7, Galgbackens IF – TBK A, resultat 3 – 2

Sönd. 30/7, TBK B – Veddige BK, resultat 2 – 1

Fred. 4/8, TBK A – Vessigebro BK/Ätrafors, resultat 4 – 1

Lörd. 5/8, Väröbacka GIF – TBK B, resultat 2 – 2

Fred. 11/8, Ätrans FF – TBK A, resultat 0 – 2

Fred. 18/8, TBK A – Arvidstorps IK, resultat 10 – 0

Sönd. 20/8, TBK B – Tofta GIF, resultat 4 – 1

Fred. 25/8, BK Viljan/IF Älvena – TBK B, resultat 4 – 6

Lörd. 26/8, Haverdal IF – TBK A, resultat 0 – 1

Lörd. 2/9, BK Viljan/IF Älvena – TBK A, resultat 0 – 3

Sönd. 3/9, TBK B – IFK Fjärås, resultat 1 – 2

Lörd. 9/9, TBK A – Sennans IF, resultat 6 – 1

Sönd. 10/9, IFK Bänared – TBK B, resultat 4 – 5

Lörd. 16/9, Tofta GIF – TBK A, resultat 2 – 1

Sönd. 17/9, Lerkils IF – TBK B, resultat 8 – 1

Lörd. 23/9, Grimeton IK – TBK B kl 13.00 på Övrevi

Sönd. 24/9, TBK A – Gullbrandstorp AIS kl. 16.00 på Håstens IP A

Sön. 1/10, FC Falkagård – TBK A kl. 14.00 på Tångaskolan