LÖRDAG 15/12   SENIOR  
TID Match Nr.   GRUPP        
10.00 1   1 Tvååker/Galtabäck Unite People FC
10.15 2   1 Vinbergs IF Veddige BK  –   
10.30 3   2 Rolfstorp/Skällinge Åsa IF  – 
10.45 4   2 Limmareds IF Tvååkers IF U  –
11.00 5   3 Tofta GIF Torestorp/Älekulla FF  – 
11.15 6   3 Trönninge BK L:a Träslövs FF  –
11.30 7   1 Unite People FC Vinbergs IF  – 
11.45 8   1 Veddige BK Tvååker/Galtabäck  –
12.00 9   2 Åsa IF Limmareds IF  – 
12.15 10   2 Tvååkers IF U Rolfstorp/Skällinge  –
12.30 11   3 Torestorp/Älekulla FF Trönninge BK  –
12.45 12   3 L:a Träslövs FF Tofta GIF  –
13.00 13   1 Tvååker/Galtabäck Vinbergs IF  –
13.15 14   1 Unite People FC Veddige BK  –
13.30 15   2 Åsa IF Tvååkers IF U  –
13.45 16   2 Limmareds IF Rolfstorp/Skällinge  –
14.00 17   3 Trönninge BK Tofta GIF  – 
14.15 18   3 L:a Träslövs FF Torestorp/Älekulla FF  –
               
14.45 19   Kvartsfinal 1 Segrare Grupp 1 3:e Bästa 2:an
15.00 20   Kvartsfinal 2 Segrare Grupp 2 Bästa 3:an
15.15 21   Kvartsfinal 3 Segrare Grupp 3 2:a Bästa 3:an
15.30 22   Kvartsfinal 4 Bästa 2:an 2:a Bästa 2:an
               
16.00 23   Semifinal 1 Segrare Kvartsfinal 1 Segrare Kvartsfinal 2
16.20 24   Semifinal 2 Segrare Kvartsfinal 3 Segrare Kvartsfinal 4  –
               
16.45 25   3:e PLATS Förlorare Semi 1 Förlorare Semi 2  –
17.00 26   FINAL Vinnare Semi 1 Vinnare Semi 2
               
               
               
               
               
               

 

 

DECEMBERCUPEN 2018 spelas den 1-2 & 15/12 i Sparbankshallen.

Anmälda lag P 7, lördagen den 1/12: 8 LAG = FULLT I KLASSEN

Trönninge BK Grön, Trönninge BK Svart, Halmstads BK Blå, Halmstads BK Svårt, Varbergs BoIS, Varbergs GIF Röd, Varbergs GIF Blå, Veddige BK

Anmälda lag P 8, lördagen den 1/12: 10 LAG = FULLT I KLASSEN

Trönninge BK Grön, Trönninge BK Svart, Halmstads BK Blå, Halmstads BK Svart, Varbergs BoIS Grön, Varbergs BoIS Svart, Derome/Åskloster, L:a Träslövs FF Blå, L:a Träslövs FF Vit, Trönninge BK Vit

Anmälda lag P 9, lördagen den 1/12: 8 LAG = FULLT I KLASSEN

Trönninge BK Grön, Trönninge BK Svart, IFK Örby Blå, IFK Örby Vit, Varbergs BoIS Grön, Varbergs BoIS Svart, Varbergs BoIS Vit, Kung Karl/Horred

Anmälda lag P 10, söndagen den 2/12: 16 LAG = FULLT I KLASSEN

Mariedals IK Blå, Mariedals IK Vit, Skrea IF, Kullaviks IF Gul, Kullaviks IF Blå, L:a Träslövs FF Vit, L:a Träslövs FF Blå, Varbergs GIF, Varbergs BoIS Grön, Varbergs BoIS Svart, Varbergs BoIS Vit, Kungsbacka IF Vit, Kungsbacka IF Blå, Kungsbacka IF Gul, Trönninge BK, Varbergs BoIS Orange

Anmälda lag P 11, söndagen den 2/12: 4 LAG = FULLT I KLASSEN

Trönninge BK, Varbergs GIF, IF Böljan Blå, IF Böljan Vit

Anmälda lag P 12, lördagen den 2/12: 8 LAG = FULLT I KLASSEN

Lerkils IF, Frillesås FF, Skene IF Vit, Skene IF Svart, L:a Träslövs FF Vit, L:a Träslövs FF Blå, Varbergs BoIS Grön, Varbergs BoIS Svart

Anmälda lag SENIOR, lördagen den 15/12: 12 LAG = FULLT I KLASSEN

Trönninge BK, Unite People FC, L:a Träslövs FF, Rolfstorp/Skällinge, Limmareds IF, Vinbergs IF, Tvååkers IF U, Tofta GIF, Veddige BK, Åsa IF, Tvååker/Galtabäck, Torestorp/Älekulla FF